سوم خرداد ماه، سالگرد فتح خرمشهر و رشادت دلیرمردان بی‌ادعا است که این روز مبارک و خاطره‌انگیز تا ابد در تاریخ و در دلها می‌ماند؛ خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود که در طرح عملیاتی غرورآفرین کربلا ۳ و به دست توانای مردم خداجو و مومن، با اقتدا به مولای متقیان و با رمز «علی ابن ابیطالب» به نام مقدس «بیت المقدس» ظهور کرد.

عملیات بیت المقدس از جمله طولانی‌ترین عملیات‌های دوران دفاع مقدس است که در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۶۱ با رمز «یا علی ابن ابی‌طالب» به فرماندهی مشترک سپاه و ارتش و با هدف آزادسازی خرمشهر آغاز شد.

این عملیات طی چندین مرحله انجام شده و در نهایت در سوم خرداد ماه آزادی خرمشهر را رقم زد و رهبر کبیر انقلاب در این رابطه در اوج خداباوری و اخلاص، فرمود: «فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزشهای اسلامی است. خرمشهر شهر لاله های خونین است. خرمشهر را خدا آزاد کرد».

فاطمه رحمانی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، امروز از شرکت آبادگران ایران بازدید کرد. طی این بازدید، طرح تحول از سوی دکتر مصطفی شریف، مدیرعامل شرکت آبادگران ایران تبیین شد که نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تحول و اصلاح مشکللات مجموعه آبادگران کوهسنگی تاکید کرد.

در ادامه نیز از فرصت‌های اقتصادی و گردشگری این مجموعه بازدید به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت آبادگران ایران با تعدادی از خبرنگاران دیدار کرد.

نشست مدیرعامل شرکت آبادگران ایران با ساکنان و سرمایه‌گذاران مجتمع آبادگران کوهسنگی برگزار شد.

در این جلسه که حدود چهار ساعت به طول انجامید، قریب به پنجاه نفر به صورت حضوری و مجازی شرکت داشتند.

در ابتدای جلسه، تاریخچه شرکت آبادگران، تبیین شبکه ذینفعان و خواسته‌های کلیدی آنان مطرح شد، در ادامه نیز شبکه مسائل و مشکلات و طرح تحول برای عبور از وضع موجود تبیین شد.

در پایان نیز ساکنان سوالات خود را مطرح کردند که به آنها پاسخ داده شد.

طی حکمی از سوی دکتر مصطفی شریف، مدیرعامل شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، میثم امانی به عنوان مشاور بهره‌برداری این شرکت منصوب شد.

دکتر مصطفی شریف، مدیرعامل شرکت آبادگران ایران شب گذشته در دیداری صمیمانه با سرمایه‌گذاران و ساکنان این شرکت گفت‌وگو کرد.

جلسات منظم مدیرعامل شرکت مجتمع‌های آبادگران ایران با سرمایه‌گذاران، ساکنان و سایر ذی‌نفعان همراه با تشریح برنامه تحول برگزار شد.

برنامه تحول، برنامه‌ای است که تلاش دارد رضایت نسبی تمامی ذی‌نفعان را رقم بزند، همچنین مبنای این برنامه آن است که سود منطقی حاصل از سرمایه‌گذاری را برای رفاه بیشتر ساکنان داشته باشد و توأمان زمینه حضور مردم مشهد در مجتمع آبادگران را فراهم سازد.

دکتر مصطفی شریف، مدیرعامل شرکت آبادگران ایران: دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی که نسبت به سایت مشهد مطرح است برای من در اولویت است و یکی از نخستین گام‌ها این خواهد بود که مجتمع آبادگران در مشهد برای همه مردم باشد.

آیین تکریم و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، امروز در سالن همایش اداره کل تامین اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد.