معارفه مدیرعامل

آیین تکریم و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، امروز در سالن همایش اداره کل تامین اجتماعی خراسان رضوی برگزار شد.

مصطفی شریف، مدیرعامل شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران در این مراسم گفت: دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی سایت آبادگران مشهد برای من در اولویت قرار داد و اولین گام این است که مجتمع آبادگران در مشهد باید برای همه مردم باشد.

مدیرعامل شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران اضافه کرد: موضوع آبادگران را ماموریتی برای خود و امانتی از سوی امام رضا(ع) می‌دانم چرا که برخی مانند من در پروژه ارتفاعات جنوبی و آبادگران دغدغه‌هایی داشتیم که اکنون خودم را مخاطب آن می‌دانم.

وی با بیان اینکه با بررسی‌های صورت گرفته در در یک ماه اخیر شبکه مسائل آبادگران را احصاء کردم که این مسائل به سه دسته اقتصادی، حقوقی و اجتماعی تقسیم می‌شود، اظهار کرد: در زمینه اقتصادی ظرفیت بالا و گسترده‌ای داریم، شرکت آبادگران یک شرکت اقتصادی است و مسائل حقوقی و اجتماعی نباید به مسائل اقتصادی لطمه بزند.

شریف با اشاره به اینکه من ۵۰ درصد توانم را در حوزه اقتصادی انجام خواهم داد و در مرحله بعد شبکه مسائل حقوقی و اجتماعی حل و فصل می‌شود، افزود: در بخش مسائل اجتماعی در پروژه مشهد پیچیدگی‌های داریم و وضعیت سایت کوهسنگی آبادگران را در شأن شهر امام رضا(ع) نمی‌بینم، سایت آبادگران در مشهد باید به ژانر شهر تبدیل شود.

مدیرعامل شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران، رویکرد خود را روحیه تحول عنوان کرد و ادامه داد: باید برای تامین منابع جدید کار کنیم، منابع مالی خرد را جمع‌آوری کنیم و پروژه‌های نیمه‌تمام نیز حل و فصل شود، من معتقدم شرکت آبادگران می‌تواند جایگاه والایی داشته باشد و بازتعریف آن نیازمند عزم و تلاش جدی است.

در پایان مراسم با قدردانی از خدمات سعید ریخته‌گر، مدیرعامل سابق شرکت توریستی گردشگری آبادگران ایران، حکم انتصاب مصطفی شریف به عنوان مدیرعامل شرکت آبادگران ایران توسط سید علیرضا حسینی مدیرعامل هگتا به وی ابلاغ شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.